Besöksadress

Humlegårdsgatan 13,

114 46 Stockholm, Sweden

Kids & Family Sweden AB



Kontakt

Hör gärna av dig till oss så hjälper vi dig att besvara dina frågor. Skicka oss ett mail till info@kidsfamily.se eller använd kontaktformuläret här nedan.

 
 
 
 

Våra samarbetspartners

Barnsjukhuset Martina
Amningswebben
Babyz of Sweden
Pistill
Hudläkargruppen
Baby Gruppen
Kids&Family - Hedda Care
Hedda Hela Livet - Kids&Family

Försäljning

Maria Johansson

maria@kidsfamily.se

Diana Flobecker

diana@kidsfamily.se

Lina Sjölund

lina@kidsfamily.se

Annonsering

Karolina Ekholm

karolina@kidsfamily.se


Journalist

Maria von Gegerfeldt

maria.vg@kidsfamily.se


PR, Försäljning & Digital

Malin Tilja

malin@kidsfamily.se


Ansvarig utgivare & Chefredaktör

Nathalie Dahlin Bengtsson

nathalie@kidsfamily.se