Besöksadress

Humlegårdsgatan 13,

114 46 Stockholm, Sweden

Kids & Family Sweden AB



Våra samarbetspartners

Barnsjukhuset Martina
Amningswebben
Babyz of Sweden
Pistill
Hudläkargruppen
Baby Gruppen
Kids&Family - Hedda Care
Hedda Hela Livet - Kids&Family

Digital

På vår digitala plattform digital.kidsfamily.se kan du ta del av gobitar från tidningen samt extramaterial som bara publiceras online. Med möjlighet till prenumeration, utgör den en perfekt digital kanal med texter, videos och annat digitalt extramaterial.



Klicka dig in och se vår digitala plattform:

Försäljning

Maria Johansson

maria@kidsfamily.se


Diana Flobecker

diana@kidsfamily.se

Lina Sjölund

lina@kidsfamily.se


Annonsering

Karolina Ekholm

karolina@kidsfamily.se


Journalist

Maria von Gegerfeldt

maria.vg@kidsfamily.se


PR, Försäljning & Digital

Malin Tilja

malin@kidsfamily.se


Ansvarig utgivare & Chefredaktör

Nathalie Dahlin Bengtsson

nathalie@kidsfamily.se